Kariéra

Jsme mezinárodní společnost s více než 137 letou tradicí, rodinnou atmosférou a s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby a prodeje kancelářských a školních potřeb se sídlem společnosti v jihočeském Strmilově, kde mimo jiné vyrábíme legendární lepicí tyčinky, různé druhy popisovačů a zvýrazňovačů, korekční laky a další skvělé výrobky.

Do našeho výrobního závodu ve Strmilově hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

MECHANIK A OBSLUHA STROJŮ NA ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ

Co vás čeká ?

  • obsluha a seřizování zařízení pro vstřikování a extrudované vyfukování plastových dílů
  • průběžná kontrola kvality vyráběných dílů a evidence těchto kontrol
  • základní péče o vstřikovací a vyfukovací stroje i nástroje
  • základní výrobní evidence výroby

Co čekáme od vás?

  • SOŠ nebo SŠ strojní či technického směru – podmínkou výuční list nebo maturita
  • orientaci ve výrobní, technické a výkresové dokumentaci
  • práce ve 3 směnném provozu
  • samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • vzdělání nebo přímá praxe v oboru výroby plastů jsou vítány!

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě s již více než 135 letou tradicí
  • odpovídající mzdové ohodnocení a prémie
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední a noční směny
  • náborový příspěvek 5000 Kč
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění pro stálé zaměstnance
  • pět týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • další firemní benefity

Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu:

Kores Europe s.r.o.

Nivka 336,  378 53  Strmilov

e-mail: HR@kores.cz

DATOVÝ ANALYTIK SENIOR

  • analýza a vyhodnocování prodejních a výrobních dat
  • forecasting a optimalizace toku materiálů
  • spolupráce s ostatními odděleními (prodej, nákup, logistika, výroba)
  • komunikace s mezinárodními prodejci

Co čekáme od vás ?

  • dobrou znalost anglického jazyka, další jazyky (DE, ES) vítány
  • analytické myšlení
  • znalost Excelu na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s BI nástroji, IS SAP
  • praxe na podobné pozici
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme ?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, životní pojištění, náborový příspěvek, možnost 1x týdně home office)
  • nástup ihned